fbpx

Dienstleistungen

Saç Ekimi

Kaybettiklerinizi Yeniden Kazanın

Foliküler Ünite Ekstraksiyonu, saç greftlerinin donör bölgeden özel bir aletle alınarak saçsız bölgelere ekilmesi işlemidir. Bu tekniği kullanmanın saç kültürünün kolay ve hızlı uygulanması gibi faydaları, daha eski olan FUT tekniğine göre daha popüler hale getirmiş, bu teknikle greftler donör bölgeden özel bir cihazla alınarak 0,7 civarında kanallara ekilmektedir.

Otel-Konaklama

Şehrin En Nezih Otellerinde Misafirimiz Olun

Sağlık sektörünün yanı sıra 22 yıllık turizm tecrübemiz ile şehrin en nezih noktalarında en kaliteli otelleri sizlere sunuyoruz. Dilerseniz sizlere sunduğumuz butik otelleri dilerseniz de her şey dahil konseptinde 4* veya 5* otellerimizden herhangi birini seçebilirsiniz. Sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız. Almira Tur‘u ziyaret ederek anlaşmalı olduğumuz bütün otelleri inceleyebilirsiniz.

Alan Transferi

Ulaşım Elinizin Altında

Havalimanı, otel ve hastane arasında ulaşımda alan transferi hizmetimiz sizlerin tercihleri doğrultusunda şekillenmektedir. Lüks arabalarımız ve özel şoför hizmeti ile sizlere konforlu bir hizmet olanağı sunuyoruz. Satın aldığınız uçak biletleri doğrultusunda sizleri havaalanından alarak ilgili yerlere konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Seyahatiniz süresince ulaşımı düşünmenize gerek kalmadan özel araçlarımız ile hizmet alabilirsiniz.

Araç Kiralama

Her İhtiyaca Uygun Hizmet Garantisi

Araç kiralama çoğu insanın gözüne zor ve zahmetli bir iş olarak görülmektedir. Özellikle de internet mecrasında bir çok alternatif arasından kullanıcının tercih yapması oldukça zorlayıcı bir işlem.  Fakat acentemiz sayesinde bütün bu zorluk ve zahmetlerden kurtulabilirsiniz. Lüks ve ekonomi sınıfı araçlarımızı en uygun fiyat garantisi ile dünyanın dört bir yanından faydalanabilirsiniz. Her gittiğiniz yerde araç kiralamak için uğraşmanıza gerek kalmadan isteklerinize göre araç teminini hızlı bir şekilde yapmaktayız. Tercih edilen birçok araç markası müşterilerimiz için kiralamaya uygun hale getirilmiştir.  Farklı ülkelerde bulunan ve kariyerlerinde oldukça başarılı olan profesyonel tedarikçilerimiz ile aracınızı beklemeden kiralayabilir ve konforlu hizmet alabilirsiniz.

Danışmanlık Hizmeti

Sorunsuz Bir Tedavi Süreci

Sizlerle ilk iletişime geçtiğimiz andan itibaren bütün sorularınız ve istekleriniz ile ilgilenmesi için bir danışman atıyoruz. Bu danışman her müşteri için tek olup müşteriye özel bir danışmanlık hizmeti vermektedir. Uçaktan indiğinizde karşılama, otelinize kadar eşlik edip otele yerleştirme, istek ve tercihleriniz doğrultusunda anlaşmalı olduğumuz hastaneleri tek tek gezerek en iyi sonucu alabilmek adına farklı doktorlar ile tanıştırma ve tedavi süreci boyunca güzel zaman geçirebilmeniz için katılmak istediğiniz aktivitelerin en memnun kalacağınız şekilde ayarlamasını yapar. Böylelikle sizlere sorunsuz ve huzurlu bir tedavi süreci geçirtmek en öncelikli amacımızdır.

Aktiviteler

Farklı kültürler, farklı tatlar, farklı anılar..

Tedavi sürecinizde zamanınızı en kaliteli şekilde değerlendirmek için farklı kültürler, farklı tatlar, farklı anılar biriktirmeye hazır mısınız?

Sigorta

Sağlığınız Her Zaman Önceliğimiz

Müşterilerimizin rahatlığı için Almira Hair Transplant ve Hastanelerimiz, tüm büyük uluslararası sigorta sağlayıcıları ve yardım şirketleriyle doğrudan sigorta faturalandırması sağlayabilmektedir. Sadece sağlık sigortalarında değil; bagajın kaybolmasından çalınması veya gecikmesine kadar keyfinizi kaçırabilecek pek çok aksiliğe karşı da sizi korumak adına sigortalandırma yapabilmekteyiz.

Call Now Button